
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
2317245
Каталожний номер
Ф50-1701056-Б
Опис позиції
Шестерня проміжна МТЗ, Zб=43, Zм=26 (ТМ JUBANA) Ф50-1701056-Б
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jubana |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Ф50-1701056-Б |
| Вага | 3.3 кг. |
| Висота | 55 см |
| Довжина | 210 мм |
| Код товару | 2317245 |
| Ширина | 210 см |
- Ціна: 1 642,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

