
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
182210
Каталожний номер
052.АК-400
Опис позиції
Карданний шарнір з/х 400.АК (пр-во Прогрес) 052.АК-400
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прогрес |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 052.АК-400 |
| Вага | 3.87 кг. |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 100 мм |
| Код товару | 182210 |
| Ширина | 220 см |
- Ціна: 2 171,52 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

