
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
1810775228
Каталожный номер
Д144-1004060
Описание позиции
Кольца поршневые 5 кан. М/К Д 144 MAR-MOT (пр-во Польша) Д144-1004060
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar-Mot |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Д144-1004060 |
| Вага | 0.759 кг. |
| Висота | 90 см |
| Довжина | 130 мм |
| Код товару | 1810775228 |
| Ширина | 130 см |
- Ціна: 1 846,40 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

