
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
233001
Каталожний номер
1220-3003010
Опис позиції
Тяга рул. в зб. МТЗ 1221 (пр-во РЗТ р. Ромни) 1220-3003010
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | МТЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1220-3003010 |
| Вага | 7.16 кг. |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 120 мм |
| Код товару | 233001 |
| Ширина | 1000 см |
- Ціна: 2 404,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

