
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
301609
Каталожний номер
36-1604065 СБ
Опис позиції
Отводка ЮМЗ-6 (пр-під Україна) 36-1604065 СБ
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Агро-Дніпро |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 36-1604065 СБ |
| Вага | 4.3 кг. |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 220 мм |
| Код товару | 301609 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 160 см |
- Ціна: 2 560,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

