
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
021387
Каталожний номер
236-1308000
Опис позиції
Р/к приводу вентилятора ЯМЗ (пр-під Україна) 236-1308000
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промтехника |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 236-1308000 |
| Вага | 1.32 кг. |
| Висота | 72 см |
| Довжина | 72 мм |
| Код товару | 021387 |
| Ширина | 230 см |
- Ціна: 1 713,60 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

