
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
06351190722
Каталожний номер
3309-3505010
Опис позиції
Циліндр гальмівний. главн. ГАЗ 33081,3309,4301 з АБС 3309-3505010
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кросс-номери | GAZ 33093505010 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3309-3505010 |
| Вага | 1.65 кг. |
| Висота | 90 см |
| Довжина | 110 мм |
| Код товару | 06351190722 |
| Ширина | 240 см |
- Ціна: 2 776 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

