
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
44351097054
Каталожний номер
19032/0
Опис позиції
Накладка гальмівний. (компл. на вісь) PREMIUM 420х180 станд. BPW, KASSBOHRER, SAF (RIDER) 19032/0
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 19032/0 |
| Вага | 9.8 кг. |
| Висота | 200 см |
| Код товару | 44351097054 |
| Ширина | 180 см |
- Ціна: 1 623,40 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

