
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
3216817211
Каталожний номер
DK-8973677950
Опис позиції
Диск зчеплення ведений ISUZU NQR75/90, NPR75, БОГДАН E-3 (КПП MYY5T/MZZ6U) <ДК> DK-8973677950
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Кросс-номери | Isuzu 8973677950 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK-8973677950 |
| Вага | 3.6 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 370 мм |
| Код товару | 3216817211 |
| Ширина | 370 см |
- Ціна: 667,55 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

