
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
10171071259
Каталожний номер
130-1701151-А
Опис позиції
Синхронізатор ЗІЛ 130 4-5 пер. (RIDER) 130-1701151-А
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 130-1701151-А |
| Вага | 1.575 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 140 мм |
| Код товару | 10171071259 |
| Ширина | 140 см |
- Ціна: 1 773,16 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

