
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
223511
Каталожний номер
11.3512010-30
Опис позиції
Регулятор тиску МТЗ (пр-во ПААЗ) 11.3512010-30
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ПААЗ |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11.3512010-30 |
| Вага | 0.7 кг. |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 100 мм |
| Код товару | 223511 |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 2 740,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

