
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
69311125850
Каталожний номер
RD3302-3103004-10
Опис позиції
Маточина переднього колеса в зборі (з подш. пр-під RIDER і шпильками) (без АБС) ГАЗЕЛЬ RIDER RD3302-3103004-10
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RD3302-3103004-10 |
| Вага | 8.37 кг. |
| Висота | 210 см |
| Довжина | 210 мм |
| Код товару | 69311125850 |
| Ширина | 210 см |
- Ціна: 3 422,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

