
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
49051092040
Каталожний номер
ARM-SC6E
Опис позиції
Зарядний пристрій 6А, 12/24V микропроц., 10-ступ. зарядки, ф-ція відновлення ARM-SC6E
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ARM-SC6E |
| Вага | 0.735 кг. |
| Висота | 60 см |
| Код товару | 49051092040 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Основні атрибути | |
| Ширина | 280 см |
- Ціна: 1 732 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

