
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
2317799480
Каталожний номер
70-1721041
Опис позиції
Шестерня проміжного редуктора МТЗ (Zб=35/Zм=30) <ДК> 70-1721041
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 70-1721041 |
| Вага | 4.7 кг. |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 160 мм |
| Код товару | 2317799480 |
| Ширина | 160 см |
- Ціна: 2 007,78 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

