
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
224702
Каталожний номер
40-4605030-СБ
Опис позиції
Тяга поздовжня ЮМЗ (вир-во РЗТ р. Ромни) 40-4605030-СБ
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | ЮМЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 40-4605030-СБ |
| Вага | 12.6 кг. |
| Висота | 45 см |
| Довжина | 110 мм |
| Код товару | 224702 |
| Ширина | 910 см |
- Ціна: 3 262,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

