
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1639802270
Каталожний номер
DK8011-B-12V
Опис позиції
Насос палив./перекач., помповий, 12В <ДК> DK8011-B-12V
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DK8011-B-12V |
| Вага | 3.8 кг. |
| Висота | 185 см |
| Довжина | 185 мм |
| Код товару | 1639802270 |
| Ширина | 240 см |
- Ціна: 1 963,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

