
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1737997292
Каталожний номер
5702.3708000
Опис позиції
Стартер ВАЗ 2110-2112, 1118 (на посаду. магнітах) (DECARO) 5702.3708000
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Decaro |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5702.3708000 |
| Вага | 4.037 кг. |
| Висота | 115 см |
| Довжина | 150 мм |
| Код товару | 1737997292 |
| Ширина | 240 см |
- Ціна: 2 385,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

