
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4605920035
Каталожний номер
ARM-B0020
Опис позиції
Набір інструментів 108 од., CR-V ARM-B0020
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ARM-B0020 |
| Вага | 7 кг. |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 300 мм |
| Код товару | 4605920035 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 380 см |
- Ціна: 3 780,90 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

