
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
06171112911
Каталожний номер
4301-1700010
Опис позиції
Р/к КПП ГАЗ 3309,4301 дв.542,544 (11-ть щонаймін., підшипники, прокладки ПАРОНІТ) 4301-1700010
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 4301-1700010 |
| Вага | 5.5 кг. |
| Висота | 180 см |
| Довжина | 80 мм |
| Код товару | 06171112911 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 170 см |
- Ціна: 4 108,50 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригинальная упаковка

