
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0137208
Каталожний номер
273В1-3701000
Опис позиції
Генератор КАМАЗ Р-273В1 <ДК> 273В1-3701000
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 273В1-3701000 |
| Вага | 5.7 кг. |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 130 мм |
| Код товару | 0137208 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 3 422,70 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

