
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
12221014743
Каталожний номер
3160-10-2203010
Опис позиції
Вал карданний УАЗ ХАНТЕР,ПАТРІОТ,3160(5-ст.) Lmin=509Lmax=564 передн. (RIDER) 3160-10-2203010
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3160-10-2203010 |
| Вага | 6.844 кг. |
| Висота | 60 см |
| Код товару | 12221014743 |
| Ширина | 560 см |
- Ціна: 3 609 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

