
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
282418
Каталожний номер
151.39.017-3Б
Опис позиції
Вал з шестернею редуктора колісного Т 150 задн. прав. (дрібний. шліц , L=1022 мм) (вир-во Україна) 151.39.017-3Б
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 151.39.017-3Б |
| Вага | 15 кг. |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 110 мм |
| Код товару | 282418 |
| Ширина | 1020 см |
- Ціна: 3 523,50 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

