
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
2116546009
Каталожний номер
CK306
Опис позиції
Зчеплення ГАЗ 3102, 31029,3110 з дв.406, (диск натиск.+зед.+подш.)(пр-во FINWHALE) CK306
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Finwhale |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | CK306 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CK306 |
| Вага | 8.8 кг. |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 340 мм |
| Код товару | 2116546009 |
| Ширина | 320 см |
- Ціна: 4 350,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

