
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
212403
Каталожний номер
3302-2402165
Опис позиції
Головна пара 8x41 ГАЗ 3302 дрібний.шліц. широка <ДК> 3302-2402165
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3302-2402165 |
| Вага | 7.9 кг. |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 300 мм |
| Код товару | 212403 |
| Ширина | 400 см |
- Ціна: 3 511,80 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

