
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
2313837547
Каталожний номер
260-1307116
Опис позиції
Насос водяний Д 260 без термодатчика <ДК> 260-1307116
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 260-1307116 |
| Вага | 13.7 кг. |
| Висота | 230 см |
| Довжина | 270 мм |
| Код товару | 2313837547 |
| Ширина | 270 см |
- Ціна: 3 461,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

