
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
48391051011
Каталожний номер
48391051011
Опис позиції
Масло моторн. BREXOL TECHNO 10W40 SL/CF (Каністра 20л) 48391051011
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BREXOL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 48391051011 |
| Вага | 18.5 кг. |
| Висота | 330 см |
| Довжина | 210 мм |
| Код товару | 48391051011 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 370 см |
- Ціна: 3 733,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

