
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
6900544940
Каталожний номер
GMK-057
Опис позиції
Зчеплення ZAZ SENS/TAVRIA/SLAVUTA 1.3 (Пр-во VALEO PHC) GMK-057
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeo PHC |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GMK-057 |
| Вага | 3.84 кг. |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 280 мм |
| Код товару | 6900544940 |
| Ширина | 300 см |
- Ціна: 3 138,30 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

