
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
25101206210
Каталожный номер
740.1003213-20
Описание позиции
Р/к двигателя КАМАЗ ЕВРО-1,2,3 (36 наимен., СИЛИКОН, прокладки ПАРОНИТ 0,8 мм.) 740.1003213-20
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КамАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 740.1003213-20 |
| Вага | 0.8 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 310 мм |
| Код товару | 25101206210 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 700 см |
- Ціна: 5 342,40 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

