
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
2337243
Каталожний номер
Г964.3701-1
Опис позиції
Генератор МТЗ-80,82,Т 150КС 14В 1кВт дод. висновок (пр-во JOBs,Юбана) Г964.3701-1
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jubana |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Г964.3701-1 |
| Вага | 5.67 кг. |
| Висота | 240 см |
| Довжина | 120 мм |
| Код товару | 2337243 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 140 см |
- Ціна: 4 705,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

