
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
1837803597
Каталожний номер
Г462.3701
Опис позиції
Генератор Т 40,40 М,ЛТЗ 55,60 (Д 10,-28ЕС2) 14В 0,7 кВт (ТМ JUBANA) Г462.3701
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jubana |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Г462.3701 |
| Вага | 6.7 кг. |
| Висота | 140 см |
| Довжина | 160 мм |
| Код товару | 1837803597 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 230 см |
- Ціна: 4 656,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

