
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
6900423303
Каталожний номер
3000171105
Опис позиції
Комплект зчеплення ВАЗ 2108, 2109 (Пр-во SACHS) 3000171105
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sachs |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 3000 171 105 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3000171105 |
| Вага | 4 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 300 мм |
| Код товару | 6900423303 |
| Ширина | 300 см |
- Ціна: 3 594,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

