
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
6900223594
Каталожный номер
530053610
Описание позиции
Ремкомплект грм ВАЗ 110-112 Kalina (117-119) Priora (2170-2172) (ПР-во INA) 530053610
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банка
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Код запчастини | 530 0536 10 |
| Сумісність з моделлю | Vesta, XRAY, Granta, Priora |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 530053610 |
| Вага | 2.5 кг. |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 210 мм |
| Код товару | 6900223594 |
| Ширина | 450 см |
- Ціна: 2 496 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

