
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0100784231
Каталожний номер
5320-3101012-01
Опис позиції
Диск колісний 22,5х8,25 ET120 КАМАЗ під клини <ДК> 5320-3101012-01
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5320-3101012-01 |
| Вага | 37 кг. |
| Висота | 300 см |
| Довжина | 600 мм |
| Код товару | 0100784231 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 600 см |
- Ціна: 3 794,40 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

