
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
48391050974
Каталожний номер
48391050974
Опис позиції
Масло трансмисс. BREXOL GEARTECH EP 85W140 (Каністра 20л) 48391050974
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BREXOL |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 48391050974 |
| Вага | 17.5 кг. |
| Висота | 340 см |
| Довжина | 220 мм |
| Код товару | 48391050974 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 370 см |
- Ціна: 4 254,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

