
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
2237663010
Каталожний номер
Г960.3701
Опис позиції
Генератор СМД 60,62,73,Д 140,160 14В 1кВт (ТМ JUBANA) Г960.3701
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jubana |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Г960.3701 |
| Вага | 6.1 кг. |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 170 мм |
| Код товару | 2237663010 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 240 см |
- Ціна: 5 448,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

