
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
2337838285
Каталожний номер
Г9721.3701
Опис позиції
Генератор МТЗ з дв.Д-245,260 14V 100А 1400Вт <ДК> Г9721.3701
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Г9721.3701 |
| Вага | 6.2 кг. |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 170 мм |
| Код товару | 2337838285 |
| Ширина | 240 см |
- Ціна: 3 886,20 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

