
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
2323123
Каталожний номер
72-2308062
Опис позиції
Шестерня ведена (ТМ JUBANA) 72-2308062
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jubana |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 72-2308062 |
| Вага | 10.15 кг. |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 240 мм |
| Код товару | 2323123 |
| Ширина | 240 см |
- Ціна: 3 685,64 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

