
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
234789
Каталожний номер
80-4605025
Опис позиції
Поперечка хутро. навішування задн. МТЗ в сб. (пр-во РЗТ р. Ромни) 80-4605025
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | МТЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 80-4605025 |
| Вага | 25.7 кг. |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 250 мм |
| Код товару | 234789 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 610 см |
- Ціна: 3 952,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

