
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
23161027465
Каталожний номер
80-1601090
Опис позиції
Диск сцепл. натискний МТЗ-80,82 в сб (корзина усил.) н. о. <ДК> 80-1601090
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 80-1601090 |
| Вага | 20 кг. |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 400 мм |
| Код товару | 23161027465 |
| Ширина | 400 см |
- Ціна: 4 033,59 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

