
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
48021043907
Каталожний номер
75 90
Опис позиції
Масло трансмисс. AXXIS 75W-90 GL-4 / GL-5 (Каністра 20л) 75 90
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AXXIS |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 75 90 |
| Вага | 20 кг. |
| Висота | 390 см |
| Довжина | 235 мм |
| Код товару | 48021043907 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 235 см |
- Ціна: 4 037,60 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

