
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
0317801625
Каталожный номер
52-1701050-10
Описание позиции
Блок шестерен вала промеж. КПП ГАЗ-53,3307 (под гайку) <ДК> 52-1701050-10
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 52-1701050-10 |
| Вага | 9.46 кг. |
| Висота | 190 см |
| Довжина | 190 мм |
| Код товару | 0317801625 |
| Ширина | 290 см |
- Ціна: 3 615,64 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

