
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0210957843
Каталожний номер
236-1011014-Р
Опис позиції
Насос масляний ЯМЗ 236, 238 н/обр. <ДК> 236-1011014-Р
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 236-1011014-Р |
| Вага | 7.37 кг. |
| Висота | 155 см |
| Довжина | 200 мм |
| Код товару | 0210957843 |
| Ширина | 240 см |
- Ціна: 3 633,63 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

