
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
2316984488
Каталожний номер
85-1601090-В
Опис позиції
Диск сцепл. натискний МТЗ 1221 в сб (корзина) <ДК> 85-1601090-В
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 85-1601090-В |
| Вага | 20.78 кг. |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 420 мм |
| Код товару | 2316984488 |
| Ширина | 420 см |
- Ціна: 4 047,30 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

