
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
05886369
Каталожний номер
ARM50
Опис позиції
Домкрат 50т гідра. H 285 /435 ARM50
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ARM50 |
| Вага | 18 кг. |
| Висота | 310 см |
| Код товару | 05886369 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 200 см |
- Ціна: 4 186,58 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

