
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
01271214136
Каталожний номер
9370-2728070
Опис позиції
Шворінь КАМАЗ,НЕФАЗ напівпричепа 9674-2704042 (гриб) 9370-2728070
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | КамАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9370-2728070 |
| Вага | 6.7 кг. |
| Висота | 130 см |
| Довжина | 190 мм |
| Код товару | 01271214136 |
| Ширина | 190 см |
- Ціна: 4 098,59 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

