
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0610980541
Каталожний номер
3309-1003000
Опис позиції
Р/к двигуна ГАЗ 3309 дв.544 (28 найменувань, гума фторсодержащая) 3309-1003000
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3309-1003000 |
| Вага | 1.8 кг. |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 320 мм |
| Код товару | 0610980541 |
| Ширина | 700 см |
- Ціна: 4 558,54 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

