
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
02161103611
Каталожний номер
14.1609010-20
Опис позиції
Пневмогідравлічний підсилювач МАЗ (вир-во ПААЗ) 14.1609010-20
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ПААЗ |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14.1609010-20 |
| Вага | 4.106 кг. |
| Висота | 150 см |
| Довжина | 170 мм |
| Код товару | 02161103611 |
| Ширина | 470 см |
- Ціна: 9 203,08 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

