
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
4107434874
Каталожний номер
4107434874
Опис позиції
Масло моторн. MOBIL DELVAC MX EXTRA 10W-40 API CI-4/SL(Каністра 20л) 4107434874
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mobil |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4107434874 |
| Вага | 20 кг. |
| Висота | 200 см |
| Довжина | 400 мм |
| Код товару | 4107434874 |
| Стан | Нове |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 300 см |
- Ціна: 4 569,54 ₴/каністра
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

