
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товару для замовлення по телефону
0116795577
Каталожний номер
45104-1601205-90
Опис позиції
Диск сцепл. ведений КАМАЗ ЄВРО-2 (КПП ZF-16S151) <ДК> 45104-1601205-90
Гарантія на всі види запчастин від 6 до 24 місяців
Доставка в будь-яку точку України, всіма доступними кур'єрськими службами за найкращими цінами!
Способи оплати
- Накладений платіж - оплата при отриманні в кур'єрській службі.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 45104-1601205-90 |
| Вага | 9.5 кг. |
| Висота | 80 см |
| Довжина | 440 мм |
| Код товару | 0116795577 |
| Ширина | 460 см |
- Ціна: 3 225,68 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

