
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Код товара для заказа по телефону
23111134566
Каталожный номер
37098342
Описание позиции
Электромагнитний клапан ТНВД ММЗ Д -245.7Е2,Д-245.9Е2,Д-245.5S2, Д-260.4С2 (12 В) (Motorpal) 37098342
Гарантия на все виды запчастей от 6 до 24 месяцев
Доставка в любую точку Украины, всеми доступными курьерскими службами по лучшим ценам!
Способы оплаты
- Наложенный платеж - оплата при получении в курьерской службе.
- Оплата на карту Приват банку
- Безготівковий розрахунок без ПДВ
- Безготівковий розрахунок з ПДВ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorpal |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 37098342 |
| Вага | 0.62 кг. |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 70 мм |
| Код товару | 23111134566 |
| Ширина | 130 см |
- Ціна: 4 851,51 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальна упаковка

